Pazar, Kasım 29, 2009

Maksat Yeşillik Olsun Sivasspor Beşiktaş 0 - 1Uzun zamandır bir statta maç izleyemiyorum, 4 Eylül'de Sivas taraftarı olarak yerimizi almak istedik, 4 Eylül'de taraftar çoktu ama bağıran yoktu, Sivasspor'un en büyük sorunlarından biride taraftar koskocaman statta adeta Beşiktaş taraftarını dinledi.
Hatta bizim oturduğumuz yerde Sivasspor taraftarlarını arasında bilet bulamayan 15 kişi kadar Beşiktaş taraftarı vardı. İlginç demi ama en ilginç olanı Sivasspor diye bağırmaları..

Saha içine dönmek gerekirse futbol adına pek birşey yoktu, tam çatalda patlayan bir top, ardından gelen bir gol ve Sivasspor'un 6 pas içinde gol atamadığı 2 posizyon.. Hakemlerimizin 2 haftadır daha iyi yönettiği maçlardan bahsediyoruz ama Sivasspor maçında hakem gözle görülür kaç pozisyonda hata yaptı ama hepsi Sivasspor aleyhine...


Sivas'ta elektriklerin gittiği an
Bazı sitelerde Sivas'ta Liverpool taraftarı sesleri duyulduğundan bahsedilebilir,(miş bile) doğruyu söylemek gerekirse o taraftarlar ben ve arkadaşlarım! Sivasspor kümeye lafları bizi çok sinirlendirdi.   Sivasspor taraftarları bağırmayınca biz konuştuk!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder