Çarşamba, Ocak 06, 2010

Arda ve Messi / Hürriyet ALMA ALDIRMA!

Meriç Tunca Fenerbahçe'nin baş köşe yazarlarından! İşi güçü yokmuş gibi Arda ile Messi'yi kıyaslamış! Acaba kendinide böyle kıyaslıyormu, Avrupa'nın en çok satan gazetelerinin köşe yazarları ile..

Biri; Dünya'nın tartışmasız en büyük kulübünde forma giyiyor..
Diğeri; Avrupa'nın ''Sıradan'' bir kulübünde..

Sen Hangi Sıradan Avrupa kulübünün müzesinde Süper kupa, uefa kupası gördün?

Birinin değeri 200 milyon eurolarla ölçülüyor..
Diğerinin değeri taş çatlasa 12 milyon euro ediyor..

Hangi futbolçunuz Arda kadar değerli?

Biri nefis çalımları, oynadığı futbol ve attığı gollerle sürekli gündemde..
Diğeri; Aşk hayatı, olayları ve domuz gribiyle gündeme geliyor..

Sanırım siz sadece kendi gazetenizi okuyorsunuz, kaç gündür İspanya ve İngiltere basınında Arda hakkında haberler çıkıyor, hastalığa gelinçe Allah'tan gelen bir hastlık bunu bile yazmak usta(!) bir gazeteciye ne kadar yakışıyor?

Biri sempatikliği ile tüm dünyanın sevgisini kazanmış durumda..
Diğeri, antipatikliğiyle kendi taraftarını bile kendinden nefret ettirme durumuyla karşı karşıya..

Arda'yı sevmeyen kaç tane Gs taraftarı var kardeşim? Haber yapmış olmak için haber yapma! Durumu ile karşı karşıya sanki gökten vahi geldi, yakında Arda taraftarla küsecek!


Biri 22.5 yaşında dünyada kaldırmadık kupa bırakmazken..
Diğeri 23 yaşında kupayı ancak kulübünün müzesinde görüyor..

Messi tek başınamı kazanıyor bu kupaları yoksa, takım 11 kişi çıkıyor sahaya ve dünyanın en iyi orta saha oyuncularından 2 tanesi Barcelona'da.. Aradaki yaş farkı ne kadar da çok?

Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz inanın anlamış değilim, bize göre Arda dünyanın en iyi futbolcusudur, sadece Arda değil Keita, Kewell, Baroş, Sabri... Hepsi eğer Galatasaray formasını terletiyorsa onlar zaten bizim için dünyanın en iyi futbolcusudur, Arda taraftarın sevgilisidir, sempatik tavırları ile oynadığı futbol ile takıma taraftara olan sevgisi ile zaten kalbimizdedir, Arda ne zamandan beri taraftarın düşmanı oldu hangi hareketi size bunu düşündürdü merak ediyorum doğrusu. Nefis çalım, ara pas ve goller mi izlemek istiyorsunuz alın size Youtube'ye bir Fb'li tarafından koyulmuş video, iyi seyirler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder