Salı, Mart 09, 2010

Haftanın Yorumu - Milan Baroş ve Harry Kewell


Haftanın yorumu bir seri oldu artık, yazıyorum kafama estikçe haftanın yorumu kısmına takılma bazen 2 günde bir  bazen 2 haftada bir yazıyorum bu başlık altında.
Aslında dolu dolu bir hafta yaşadığımız söylenemez her ne kadar sadece futbol takımımızı takip etsem de biz haftanın yorumlarına başlayalım isterseniz..

Galatasaray.Com kabuk değiştirmiş.

Galatasaray Tv bildiğiniz gibi karasal yayın yapmıyor bunun için internetten takip etmek isteyenler için Galatasaray.com'u yayın hayatına sokmuştu. Şimdi o siteyi daha güzel bir hale getiriğ geliştirmişler, site için üyelik koymuşlar, site içinde takım kadrosuna bakabilir, futbolcular hakkında bilgi edinebilir, Galatasaray Tv'yi kaliteli bir yayınla izleyebilirsiniz.
Galatasaray CC - Hapoel JerusalemGalatasarayımız ULEB Eurocup J Grubu son maçında bugün {9 Mart Salı} saat 21.30’da Abdi İpekçi Spor Salonu’nda Hapoel Jerusalem ile karşılaşacak.Milan Baroş Dönüyor..Bugün Galatasaray antreman günlüğünde Milan Baroş'un antremanda takımla beraber yer aldığını görünce şaşırdım. Uzun zamandır yazılmasını bekledğim haber sonunda not edilmişti ama antremanın tümünü takımla beraber geçirmemiş Baroş bir kısmını, Harry Kewell ve Milan Baroş 2 hafta içinde ilk 11'de forma giyebilecek!

Takımımız bir gün izinli..Beklenen Maçlar Geliyor! Sıradaki AnkaragücüMisafirperver{!} takım Ankaragücü Samiyene geliyor.

TURKCELL SÜPER LİG
25. HAFTA
GALATASARAY Ankaragücü
Tarih 14.03.2010 19:00
Yer ALİ SAMİ YEN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder