Cuma, Mart 19, 2010

Takımdan takıma değişen karalar ve Fenerbahçe

Biliyorum yazarken bu yazının sadece 50 kişi kadar bir topluluğun okuyacağını ama yazıyorum, içimizde kalmasın diye buraya yazıyorum. Artık etekleri tutuştu biliyoruz, hell'e bi gelin bekliyoruz! Medya'yı arkasına alıp gündemi hemen değiştiren tarafın kimler olduğunuda iyi biliyoruz. Kararları etkilemeye çalışanlarında kimler olduğunu iyi biliyoruz...

Keita'nın kafası yarıldı, 50.000 kişi sokağa dökülmesin diye hakem kafasında 4 dikiş ile maç yönetti ve federasyon gözle görülür bir ceza kesmedi. KESEMEDİ! Bursaspor maçında aynı olay oldu hakemin kafasında dikiş yok kanadı, bunu savunmuyoruz ama aynı federasyon neden o maçı 3 - 0 hükmen Bursa aleyhine verdi?  KONUŞACAK BAŞKA BİR KONU?

Aslında daha çok var buna örnek verecek olay ama sadece derbi'den küçük bir fotoğrafla kapatıyorum yazıyı.Bu ise ezikliğin fotoğrafı, fenerbahce spor klubu taraftarının ezikliği, sahaya sokulması imkansız olan 1500 / 2000 euro degerindeki lazeri kale arkasına monte etmiş adamlar ve maç boyunca Leo Franconun gözüne yönelttiler..

4 yorum:

 1. Onlar ezikliklerini sahaya taşıyolar, bunu yapmaları seviyelerinin ne kadar düşük olduğunu gösteriyor. Biz ise asil ve büyük Galatasarayımızın taraftarları olarak onların seviyesine inip cevap vermiyoruz onlara. Ama bu davranışımız onların bu ezikliklerini tekrarlamasına sebep oluyor. Federasyonun bir ceza vermesini beklerken federasyon kılını bile kıpırdatmıyor. Adalet bu mu onların gözünde ? Hell'e bi gelsinler olucakları görücekler! Onların seviyesine inmeden kendimize, Galatasarayımıza yakışır bir biçimde onlara hesap sorucaz...
  Ayrıca bu güzel yazı içinde teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
 2. Ali Sami Yen'de lazer oyunları yapılmasına izin verilmesin!

  YanıtlaSil
 3. Şimdi tekrar çifte standart diye tutturmuşlar. Biri penaltı diğeri değil diye. ee biz standartın Allah'ını yazdık buraya. Bursa maçında hakemin kafası kırılınca 3 - 0 alıyor maçı bizim maçımızda hakem kafasında 4 dikiş kaldığı yerden maç yönetiyor. /: Yorumlar için ben teşekkür ederim..

  YanıtlaSil