Çarşamba, Haziran 22, 2011

Mavifil Nerede? Didier Drogba

Mavifil nerede? Bu lafı çok sevmeye başladım şu sıralar lakin en baştan beri ilgilendiğimiz futbolcu kendisidir, ama dediğim gibi şu sıralar daha çok sevmeye başladım.
Atl.Madrid tarafından bize gönderilen paketin eksik çıkmasıyla beraber, R-U-F paketi Ufaluji'yi kadromuza kattık sessiz sakin, kişisel fikrim zamana bırakmak gerektiği bu adamı, çok istikrarlı bir futbolcu, sert, avrupa'nın üst düzey liglerinde ortalama 35, 36 maç oynamış her sene.

Geçenlerde yazmıştım Reyes hakkında bir şeyler ama tekrarlamaya gerek yok, dün Atl.Madrid transferden vazgeçtiğini açıkladı. Reyes takımında mutluymuş ama ortalıkta dolaşan farklı iddaalar var. Mesela çakma Ünal Aysal hesabı ortalığı birbirine kattı İspanya'da, yöneticilerde toplanıp bir açıklama yapmak zorunda hissettiler kendilerini.
Diğer bir iddaa Reyes'in aldığı para zira Atl senelik bu adama 1.6 m € veriyormuş, bizim teklifimiz ise 3.5 m € şu durumda bizi tercih etmesi lazım Reyes'in ama Reyes kalitesinde üstelik gelince takıma her an uyabilecek, 1.6 m € razı olacak, birisini bulmak çok zor maddi sıkıntılar içinde boğuşan Atl.Madrid için. Bu yüzden Reyes'i ikna etmiş olabilirler.

Herkes bir bahane aramanın peşinde ama sonuçta olan büyük umutlar bağlayan GALATASARAY taraftarına oldu, başlığa dönelim çok kopmayalım konudan, bizim bir uçan adam vardı.

Chelsea yeni TD bugün belli oldu ve bizim mavifil ile aynı yaşta, üstelik Porto'dan gelen haberler André Villas-Boas'ın eski öğrencilerinide Chelsea'ye götürmek istimesi. Falcao ve Hulk  takımlar anlaşır ve transferlerde gerçekleşir ise - ki yüksek ihtimal - bize fırsat transferi doğuyor.

DİDİER DROGBA!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder